خرید زمین سنددار سیسنگان

ویلا در سیسنگان ( 27 ملک ثبت شده )

قیمت/پیش پرداخت:‌ 1,500,000,000 تومان

خرید زمین سنددار سیسنگان

خرید زمین در نوشهر امری در ظاهر ساده اما بسیار مهم و پیچیده است که اگر مشاور شما در امور خرید و فروش اطلاعات حقوقی و یا آشنایی لازم با منطقه و شناخت انواع کاربری زمین ها و نیز اسناد معتبر ویلا نداشته باشد، ممکن است در خرید ویلا در نوشهر دچار مشکلات عدیده ای شوید و یا با قیمت های غیر واقعی مواجه شده و اشتباهاً خرید نمائید.

تیم تهران بیشه همواره با بررسی بازار خرید و فروش در شهر های مختلف شمال کشور، سعی در بروز نگه داشتن اطلاع از قیمت ها و شناخت از محیط های مختلف را دارند تا با راهنمائی های مختلف شما عزیزان را در جهت خرید ویلا در نوشهر یاری نمایند.


یکی از نقاطی که در غرب مازندران میتوانید زمین های قیمت مناسب با اسناد و مدارک تهیه کنید ، منطقه سیسنگان در شهرستان نوشهر میباشد .

وجود باغات بزرگ مرکبات و میوه همچنین زمین های گشاورزی ،جنگل‌های انبوه، محیطی ساکت ، آرام و دلپذیری خاصی به افراد و بازدیدکنندگان داده است . چند سال اخیر در شمال سي سنگان به علت طبیعت زیبا و دوری از آلودگی صوتی همراه با مردمان مهربان باعث افزایش خرید و فروش زمین همچنین ساخت و ساز ویلا ها در تیپ های مختلف روی آورند.

آنچه در شمال سیسنگان را با سایر نقاط متمایز می کند نزدیکی رشته کوه البرز با دریا همچنین ویوی بینظیر زیبا تاثیرات خاصی به افراد داده است .

خرید و فروش زمین در شمال سیسنگان بستگی به تمایلات و موقعیت جانمایی در پای کوه و اطراف جاده اصلی یا سواحل متغیر خواهد بود .

خوشبختانه در سی سنگان، بیشترین املاک آن با کاربری ( مسکونی و باغی یا زراعی ) و دارای اسناد معتبر برخوردار بوده است .

به همین دلیل حجم خرید و فروش زمین توسط خریداران بومی و غیر بومی در این ناحیه بیشتر مشاهده می‌شود.

این زمین در یکی از بهترین مناطق نوشهر از نظر زیبایی و امنیت قرار گرفته است، همانا متراژ این زمین جنگلی 288 متر مربع است و در منطقه ای شهرکی با نگهبانی واقع شده است.

از مزیت های این زمین جنگلی می توان به نزدیکی آن به دریا، کوه و جنگل و همچنین مرکز خرید اشاره کرد.

این زمین دارای سند مدارک کامل جهت دریافت می باشد که شیوه پرداخت این زمین در نوشهر به صورت نقد و اقساط است.

09197044016 کارشناس خانم فردوس

امکانات ویلا

  • ساحلی
  • داخل بافت روستا
  • جنگلی
  • سند تک برگ
  • اقساط
  • معاوضه
  • داخل بافت شهر
  • داخل شهرک