فروش زمین شهرکی چمستان

ویلا در چمستان ( 748 ملک ثبت شده )

قیمت/پیش پرداخت:‌ 500,000,000 تومان

فروش زمین شهرکی چمستان

اینبار با معرفی یک قطعه زمین سنددار و داخل بافت در منطقه جنگلی چمستان .این زمین  خوش بر در لوکیشن بی نظیر و منطقه ای خوش آب و هوا در شمال واقع شده و انتخاب مناسبی جهت خرید و سرمایه گذاری و ساخت می باشد. زمین با متراژ 150 متر ، دارای انشعابات آب، برق و گاز اختصاصی، دارای سند و داخل بافت موجود می باشد. با خرید هر قطعه از این زمین ها، فرصتی طلایی و بی نظیر را نصیب خود کنید.در دنج ترین ناحیه منطقه با چشم انداز و ویوی فوق العاده جنگل و با دسترسی آسان به امکانات رفاهی و تفریحی این فرصت استثنائی در انتظار شما نشسته است.

با خرید این زمین ها، شما می‌توانید از آرامش طبیعی و خلوتی منطقه لذت ببرید و در عین حال، از فرصت کسب سود برای فروش آن در آینده بهره‌مند شوید یا قادر به ساخت و احداث ویلا و یا خانه‌ی مورد نظر خود در یک منطقه دل‌نشین و زیبا خواهید بود. قیمت عالی، مدارک حقوقی آماده و شرایط پرداخت عالی، این امکان را به شما می دهد که در اسرع وقت به خرید این زمین در شمال اقدام نمایید. برای خرید زمین در شمال و خرید ویلا در شمال همین حالا با کارشناسان ما تماس بگیرید.لطفا برای دیدن جدیدترین ترین مطالب سایت به صفحه اصلی سایت مراجعه فرمایید زیرا ممکن است این فایل که در حال تماشا هستید قدیمی یا فروخته شده باشد.اقامت رایگان در منطقه جهت خرید و بازدید از ویلا و زمین به عهده املاک میباشد. از خرید ویلا در هر املاک بدون پروانه و کد رهگیری اکیدا خودداری فرمایید.جهت کسب اطلاعات بیشتر در امر خرید ویلا و زمین در شمال با شماره زیر تماس بگیرید.

09193215456 سرکار خانم اخلاقی

امکانات ویلا

  • فضای سبز
  • داخل شهرک
  • جنگلی
  • داخل بافت روستا
  • اقساط
  • سند تک برگ
  • سند شورایی

تگ ها

چمستان زمین اقساطی زمین چمستان شیپور زمین چمستان دیوار زمین چمستان سنددار دیوار زمین چمستان جنگلی زمین چمستان شهرکی خرید زمین داخل بافت چمستان خرید زمین شهرکی قیمت زمین چمستان خرید زمین جنگلی خرید زمین جنگلی اقساطی زمین جنگلی داخل بافت زمین جنگلی قسطی خرید زمین روستایی شمال زمین جهت سرمایه گذاری شمال خرید زمین اقساطی چمستان زمین چمستان قابل ساخت زمین محصور شده چمستان زمین فروشی داخل بافت چمستان فروش زمین داخل شهرک چمستان خرید زمین ویلا شهرکی چمستان فروش زمین نور شهرکی فروش زمین با سند تکبرگ فروش زمین باسند ششدانگ فروش ویلای اقساطی در زمین فروش زمین بصورت اقساطی در شمال فروش زمین در منطقه ویلایی زمین فروشی کنار جنگلی شمال فروش زمین در چمستان نور خرید زمین کشاورزی چمستان خرید زمین چمستان سنددار خرید فروش زمین چمستان خرید زمین اقساطی چمستان زمین قسطی چمستان زمین شمال شهرک فروش زمین روستایی سنددار فروش زمین اقساطی زمین شمال روستایی فروش زمین شهرکی شمال فروش زمین کشاورزی چمستان خرید-زمین-کشاورزی-سنددار خرید زمین شهرکی چمستان خرید فروش زمین چمستان شهرکی